I'm Win ! I'm Win!
Farta miałeś ^_^
Pff. :DNext turniej tez wygram :D
Lucek ty chyba nie pamiętasz jak ze mną wygrałeś xD Gdybym był chamem nie wbił bym tego 8-Balla. Ale wiesz że czekam na Rematch (D). A tak w ogóle Spoks turniej (y)
Pipul wiem :D Ale tak to byś my nigdy nie skończyli :P Rematcha można bedzie zagrac (CRS)
I'm Win ! I'm Win!
OdpowiedzUsuńFarta miałeś ^_^
OdpowiedzUsuńPff. :D
OdpowiedzUsuńNext turniej tez wygram :D
Lucek ty chyba nie pamiętasz jak ze mną wygrałeś xD Gdybym był chamem nie wbił bym tego 8-Balla. Ale wiesz że czekam na Rematch (D). A tak w ogóle Spoks turniej (y)
OdpowiedzUsuńPipul wiem :D Ale tak to byś my nigdy nie skończyli :P Rematcha można bedzie zagrac (CRS)
OdpowiedzUsuń