niedziela, 28 sierpnia 2011

Mini Turniej

Runda 1
a) Rocker vs. Honey
b) People Champ vs. Jokuśś
c) Lucek vs. Roetter.

Runda 2 (półfinał)
a) Rocker vs. Roetter.
b) People Champ vs. Lucek.


Runda 3 (finał) 
a) Rocker vs. Lucek




ZWYCIEZCA TURNIEJU :
 LUCEK.

5 komentarzy:

  1. Pff. :D
    Next turniej tez wygram :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Lucek ty chyba nie pamiętasz jak ze mną wygrałeś xD Gdybym był chamem nie wbił bym tego 8-Balla. Ale wiesz że czekam na Rematch (D). A tak w ogóle Spoks turniej (y)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pipul wiem :D Ale tak to byś my nigdy nie skończyli :P Rematcha można bedzie zagrac (CRS)

    OdpowiedzUsuń