dla formalności :zapisuje się. ^^
spoko kurwa zapisuje sie
zapisuje Jokera.
Hihi, mój zapisik <3
zapisuje się , hyhy
ok . Zapisuje sie .;D
Zapis ;)
ELO KURWA! (Y)zapisuje sie
Zapisuję sie. Nick to "kosynierek".
dla formalności :
OdpowiedzUsuńzapisuje się. ^^
spoko kurwa zapisuje sie
OdpowiedzUsuńzapisuje Jokera.
OdpowiedzUsuńHihi, mój zapisik <3
OdpowiedzUsuńzapisuje się , hyhy
OdpowiedzUsuńok . Zapisuje sie .;D
OdpowiedzUsuńZapis ;)
OdpowiedzUsuńELO KURWA! (Y)
OdpowiedzUsuńzapisuje sie
Zapisuję sie. Nick to "kosynierek".
OdpowiedzUsuń